Studia podyplomowe w Szkole Edukacji PAFW i UW

Zostań skutecznym nauczycielem!

Studiujesz chemię i lubisz matematykę? To zapraszamy na bezpłatne, roczne studia podyplomowe dla przyszłych nauczycieli w Szkole Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego.

Szkoła Edukacji PAFW i UW to jedyne studia podyplomowe, które odbywają się w trybie dziennym, są bezpłatne, a studenci otrzymują stypendium (do 2000 zł miesięcznie) oraz możliwość mieszkania w akademiku.

Wśród tegorocznych studentów Szkoły Edukacji PAFW i UW są absolwenci chemii, którzy chcą uczyć matematyki. Obecnie na rynku edukacyjnym nauczyciele matematyki są bardzo poszukiwani i bez trudu uzyskują pracę. Może właśnie teraz jest dobry moment, by spróbować swoich sił na studiach dla przyszłych nauczycieli matematyki.

Rekrutacja trwa do 14 maja. Więcej informacji na stronie www.szkolaedukacji.pl lub na FB www.facebook.com/szkolaedukacji

Zobacz jak się studiuje w Szkole Edukacji, przyjdź do siedziby SE w budynku CENT1 na Kampusie Ochota.

Zapraszamy!

Data publikacji: 23 kwietnia 2018